درباره ما

LOGO OIL ME PNG

هدف اصلی فروشگاه اینترنتی PSMLUB ارتباط با بزرگترین و معتبرترین شرکت های جهان در زمینه روغن و گریس و محصولات ترمیم و نگهداری جهت عرضه و توزیع محصولات آنها در کشور با ارائه بهترین پیشنهادات و راه حل ها به کارفرمان و پیمانکاران در اکثر صنایع بزرگ کشور مبنی بر روش های روز دنیا است. استفاده از کادر تخصصی و مجرب با بهره گیری از دانش فنی و منابع انسانی شرکت های بزرگ دنیا و ارتباط با مشاوران بین المللی و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری روز دنیا منجر گردید که این مجموعه از همان ابتدا اصولی ترین راه کارها و بهترین متریال جهان را به صنایع معرفی و ارائه دهد.

از جمله فعالیت های صورت گرفته در این برهه، مشاوره، بازاريابي و معرفی و فروش محصول به شرکت های صنایع کشتی رانی، صنایع هوایی، صنایع ریلی، صنایع خودرویی و درنهایت با صنایع عظیم نفت و گاز و پتروشیمی است که با موفقیت به انجام رسید.

اساسی ترین مأموريت این مجموعه برقراری رابطه ای پایدار با تامین کنندگان معتبر بین المللی و ارائه بهترين پيشنهادات و راه حل ها به مشتریان و تامین کالاهای صنعتی مورد نیاز و ارتباط موثر با ایشان در ارائه خدمات پس از فروش می باشد.